Test ciążowy Clearview™, strona 3 z 4 - przeprowadzenie testu


Oto, co musisz zrobić, aby przekonać się, czy jesteś w ciąży za pomocą testu CLEARVIEW™.

Zbierz mocz (swój, nie partnera!) np. do jednorazowego kubeczka albo innego wygodnego naczynia. Ważne jest, by naczynie było suche i czyste. Mocz nie musi być pobrany tuż po przebudzeniu, może być pobrany o dowolnej porze dnia. Nie musisz być na czczo.

Fot. 1. Ściśnij mocno między palcem wskazującym a kciukiem górny zbiorniczek dołączonej do testu pipetki, po czym zanurz jej czubek na ok. 5 mm w moczu.

Fot. 2. Nadal trzymając zanurzony w moczu czubek pipetki, zwolnij ucisk palców na górny zbiorniczek pipetki; mocz zostanie zassany do dolnego zbiorniczka pipetki.

Fot. 3. Po naciągnięciu moczu do pipetki powinno go być mniej więcej tyle, co na fot. 3. Jeśli jest go za mało, wypuść mocz z pipetki i powtórz operacje przedstawione na poprzednich fotografiach jeszcze raz.

UWAGA:
Jeśli do przeprowadzenia testu użyjesz mniej niż 5 - 6 kropli moczu, możesz otrzymać niewiarygodne wyniki. Świadczyć o tym może brak niebieskiego prążka po upływie 5 minut w okienku kontrolnym, oznaczonym czerwoną trójką.

Podczas trwania testu nie poruszaj nim ani nie bierz go do rąk. Odczekaj cierpliwie te 5 minut.

Fot. 4. Połóż test na poziomej, nieruchomej powierzchni, np.
na blacie stołu.
Fot. 5. Wypuść z pipetki 5 - 6 kropel moczu na okienko do nanoszenia próbek (1). Po naniesieniu próbki odczekaj 5 minut na zakończenie testu.

 

Interpretacja wyników
- KLIKNIJ TU!